Palimy wyjątkową kawę dla wyjątkowych osób

Palarnia kawy Coffee Ventus Rosa powstała, aby każdy mógł cieszyć się niepowtarzalną głębią smaku wybornej kawy.

Piec i wypalanie

Nasza kawa wypalana jest w wyjątkowym piecu marki KUBAN. Dzięki stosunkowo małemu bębnowi jesteśmy w stanie wypalać jednorazowo małe ilości kawy. Dzięki temu nasi klienci zawsze otrzymują świeżo wypaloną kawę, a datę wypalenia umieszczamy na opakowaniu.

Ziarna kawowca

Nasza palarnia kawy to najlepsze miejsce dla ziaren, sprowadzonych z daleka. Nasza kawa to starannie wyselekcjonowane odmiany z różnych krajów z całego świata.Naszą misją jest działać niebanalnie i zapadać w pamięć. Zapraszamy.
zawsze

świeża kawa

Co Nas Wyróżnia
Coffee Ventus Rosa

Dzięki wypalaniu w niewielkim piecu rzemieślniczym w o wiele większym stopniu jesteśmy w stanie kontrolować proces, w którym powstaje kawa trafiająca ostatecznie do naszych klientów. Pierwszą różnicę jaką Państwo spostrzeżecie to zapach. Po otwarciu torebki wypełni on całe pomieszczenie. Będzie bogaty i aromatyczny. Polecamy porównać z kawą, która jest już u Państwa w domu.

"Duży wybór kaw. Odkryciem dla mnie jest Ethiopia Guji. Rewelacja!!! Ceny bardzo przystępne. Na pewno będę stałym bywalcem. Polecam!"
Maciej Borkowski
Grafik
"Mam wypróbowanych już 6 rodzajów - jak zawsze dobra, chociaż moją ulubioną jest Kolumbia Supremo."
Ania Gawlik
Deweloper
"Kawa o bardzo przyjemnym, lekko orzechowym zapachu. W smaku delikatna, niezbyt mocna. Mnie osobiście smakuje. Polecam!!!"
Tomasz Nowakowski
Designer
"Ta kawa to jedna z lepszych jaką miałam okazję próbować w swoim domu. Starannie zapakowana, świeżo palona. Szczerze polecam wszystkim."
Agnieszka Śliwa
Manager restauracji

Brak produktów w koszyku.